Junior Motion Graphics Designer в Zoomerang | Junior Motion Graphics Designer Zoomerang-ում

Описание
Junior Motion Graphics Designer в Zoomerang
— Язык: английский
— График:  -
— Зарплата:  -
Компания Zoomerang ищет младшего дизайнера моушн-графики, который присоединится к нашей команде. В этой должности у вас будет прекрасная возможность создавать визуально захватывающую и динамичную моушн-графику. Вы будете работать в тесном сотрудничестве с командами дизайнеров и маркетологов, воплощая концепции в жизнь и улучшая наш бренд с помощью анимированных визуальных образов.
Должностные обязанности:
Создавать визуально привлекательную моушн-графику, анимацию и визуальные эффекты.
Редактировать необработанные видеоматериалы, внедрять визуальные эффекты, графику и текстовые наложения по мере необходимости.
Разрабатывать раскадровки и концептуальные проекты для эффективной передачи идей.
Сотрудничать с отделами маркетинга и дизайна для понимания требований проекта и обеспечения соответствия дизайна нашим фирменным стандартам.
Использовать стандартное программное обеспечение (например, Adobe Premiere, After Effects) для создания высококачественной графики движения.
Интегрировать аудио, видео и другие мультимедийные компоненты в проекты моушн-графики.
Внедрять визуальные эффекты, графику и текстовые наложения по мере необходимости.
Быть в курсе отраслевых тенденций и новых методов в дизайне графики движения.
Требуемые навыки:
Портфолио, демонстрирующее предыдущие работы в области дизайна моушн-графики
Опыт редактирования видео непосредственно с помощью программного обеспечения для создания видео - от 1 года.
Опыт работы в креативной команде рекламного агентства или корпоративного отдела маркетинга.
Владение программами для создания моушн-графики, такими как Adobe After Effects, знание Adobe Premiere Pro является преимуществом.
Творческое мышление и способность воплощать идеи в визуально привлекательной моушн-графике.
Глубокое понимание принципов моушн-графики и основ дизайна.
Рабочие знания Adobe Creative Suite в части перевода статичных изображений в моушн-графику.
Внимание к деталям и способность выполнять высококачественную работу в установленные сроки.
Для отклика: Кандидаты могут присылать свои  резюме по адресу hr@zoomerang.app с пометкой "Junior Motion Graphics Designer" в теме письма.

  Junior Motion Graphics Designer Zoomerang-ում
— Լեզու:  անգլերեն
— Գրաֆիկ:
— Աշխատավարձ:
Zoomerang ընկերությունը փնտրում է շարժական գրաֆիկայի կրտսեր դիզայներ, որը կմիանա մեր թիմին: Այս պաշտոնում դուք կունենաք հիանալի հնարավորություն ստեղծելու տեսողական հետաքրքիր եւ դինամիկ շարժական գրաֆիկա: Դուք սերտորեն համագործակցելու եք դիզայներների և մարքեթոլոգների թիմերի հետ՝ կյանքի կոչելով կոնցեպցիաները և բարելավելով մեր բրենդը անիմացիոն տեսողական պատկերների միջոցով:
Աշխատանքային պարտականություններ՝
Ստեղծել տեսողական գրավիչ շարժական գրաֆիկա, անիմացիաներ և տեսողական էֆեկտներ:
Խմբագրել չմշակված վիդեո կադրերը, անհրաժեշտության դեպքում ներդնել տեսողական էֆեկտներ, գրաֆիկա և տեքստային ծածկույթներ:
Մշակել սյուժեներ և հայեցակարգային նախագծեր՝ գաղափարներն արդյունավետ կերպով հաղորդելու համար:
Համագործակցել մարքեթինգի և դիզայնի բաժինների հետ՝ հասկանալու նախագծի պահանջները և ապահովելու, որ դիզայնը համապատասխանում է մեր բրենդի չափանիշներին:
Օգտագործել ստանդարտ ծրագրային ապահովում (օրինակ՝ Adobe Premiere, After Effects) բարձրորակ շարժական գրաֆիկա ստեղծելու համար:
Ինտեգրել աուդիո, վիդեո և այլ մուլտիմեդիա բաղադրիչներ շարժական գրաֆիկաի նախագծերում:
Անհրաժեշտության դեպքում ներդնել տեսողական էֆեկտներ, գրաֆիկա և տեքստային ծածկույթներ:
Իրազեկված լինել ոլորտի միտումների և շարժական գրաֆիկայի դիզայնի նոր տեխնիկայի մասին:
Պահանջվող հմտություններ՝
Պորտֆոլիո, որը ցույց է տալիս շարժական գրաֆիկայի դիզայնի նախորդ աշխատանքները
Տեսանյութերի խմբագրման փորձ անմիջապես տեսանյութերի ստեղծման ծրագրային ապահովման միջոցով՝ 1 տարուց սկսած:
Աշխատանքային փորձ գովազդային գործակալության կամ կորպորատիվ մարքեթինգի բաժնի կրեատիվ թիմում:
շարժական գրաֆիկայի ստեղծման ծրագրերի տիրապետում, ինչպիսիք են Adobe After Effects-ը, Adobe Premiere Pro-ի իմացությունը առավելություն է:
Ստեղծագործական մտածողություն և տեսողականորեն գրավիչ շարժական գրաֆիկայի մեջ գաղափարներ մարմնավորելու ունակություն:
շարժական գրաֆիկայի սկզբունքների և դիզայնի հիմունքների խորը ընկալում:
Adobe Creative Suite-ի աշխատանքային իմացություն՝ ստատիկ պատկերները շարժական գրաֆիկայի վերածելու առումով:
Ուշադրություն մանրուքներին և ժամանակին բարձրորակ աշխատանք կատարելու ունակություն:
Դիմելու համար: Թեկնածուները կարող են ուղարկել իրենց ռեզյումեները  hr@zoomerang.app էլ.փոստին, նամակի թեմայում  նշելով "Junior Motion Graphics Designer":

Источник вакансии | Թափուր աշխատատեղի աղբյուր

Пожалуйста, войдите в аккаунт

Компания
Требуемый опыт
0-2 Years
Требуемые языки
Английский: B2 (Upper-Intermediate)
Армянский: – (No proficiency)
Русский: – (No proficiency)